bangkok

Reisiplaan tuli täiesti spontaanselt. Mäletan detailselt oma eelmist Põhja-Tai reisi ja maailmakuulsat Valget Templit. Kui ma viimati seal Heiti ja Tõnisega olin, siis Liina kirjutas mulle, et ta tahab seda templit kindlasti kunagi näha. Selle reisi puhul oli tingimus see, et me läheme sellele seiklusele seljakottidega. Ei mingeid järelveetavaid kohvreid ja tonnide kaupa kliete ja kingi :)

myanmar

Myanmari lennupiletid Tallinn-Moskva-Bangkok-Mandalay ostsime ära juba 2018 aasta suvel. Seekord lendasime läbi Moskva. Mineku päeva hommikul kogunesime Heiti juures nagu eelnevatelgi kordadel. Päev algas kohe põnevalt..

Cambrils_edited.jpg

Hispaanias on alati äge laagris käia, kuid võimalik, et see jäi minu viimaseks kevadlaagriks. Samas klassikud on öeldnud - "ära iial, ütle iial!". Üldjuhul toimuvad kevadlaagrid märtsis-aprillis, siis on Lõuna-Euroopas juba soe ning soojast isegi olulisem, seal on korralikud mäed. Mägede pärast just paljud kevadlaagrisse lähevadki. Seekord läksin ma Hawaii Express´i poolt korraldatud laagrisse, mis toimus Kataloonias. See ei olnud küll päris seljakotireis, aga suure seljakotiga ma sinna igatahes läksin.

Laos

Reisi planeerides olime kahevahel, kas India või Laos. Lõpuks langes valik Laose peale. Lennupiletid saime väga hea hinnaga. TLN-Bangkok-TLN 460€. Seekord otsustasime suured (Kajka 75) seljakotid koju jätta. Selle asemel võtsime 30 L seljakotid - ei pea eraldi pagasit kuskil lennujaamas pagasijärjekorras ootama jne. 

kreeta_andrus.jpg

Kreeta on üks vahemere saartest, kus olen alati tahtnud ära käia. Reisile mineku otsus tuli spontaanselt ja kiiresti. Tahtsime Liinaga suve natuke pikemaks venitada. Enne reisi teadsin ma Kreetast suhteliselt vähe. Üks kindel plaan oli seoses reisiga - tahtsime mõlemad väga Santorinile minna :)

vietnam-openmarket.jpg

Vietnami reisiplaani suurema töö tegi ära Heiti. Suures plaanis jääbki selline plaan, aga enne kui saab lõplikult lukku lüüa tuleb veel mõned siselennu piletid osta. Eks kohapeal ole näha kas peame midagi muutma või mitte. Kui üleval põhjas Hanois on ikka külm, siis põrutame kiiresti alla lõunasse tagasi...

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.