Kui sa soovid rohkem teada, siis kirjuta mulle

bangkok

Kolme aastasega seljakotireisile

Plaan perega Taisse minna tuli täiesti spontaanselt. Mäletan detailselt oma eelmist Põhja-Tai reisi ja maailmakuulsat Valget Templit. Kui ma viimati seal Heiti ja Tõnisega olin, siis Liina kirjutas mulle, et ta tahaks seda templit kindlasti kunagi näha. Nüüd sai see teoks. Selle reisi osas leppisime kohe kokku, et me läheme sellele seiklusele koos perega ja seljakottidega. Ei mingeid järelveetavaid kohvreid, tonnide kaupa kleite ja kingi.

Jätka lugemist

myanmar

Vähe avastatud templite maa

Myanmari lennupiletid Tallinn-Moskva-Bangkok-Mandalay ostsime ära juba 2018 aasta suvel. Seekord lendasime läbi Moskva. Mineku päeva hommikul kogunesime Heiti juures nagu eelnevatelgi kordadel. Päev algas kohe põnevalt..

Jätka lugemist

Cambrils_edited.jpg

Treeninglaager ratastel

Hispaanias on alati äge laagris käia, kuid võimalik, et see jäi minu viimaseks kevadlaagriks. Samas klassikud on öeldnud - "ära iial, ütle iial!". Üldjuhul toimuvad kevadlaagrid märtsis-aprillis, siis on Lõuna-Euroopas juba soe ning soojast isegi olulisem, seal on korralikud mäed. Mägede pärast just paljud kevadlaagrisse lähevadki. Seekord läksin ma Hawaii Express´i poolt korraldatud laagrisse, mis toimus Kataloonias. See ei olnud küll päris seljakotireis, aga suure seljakotiga ma sinna igatahes läksin.

Jätka lugemist

Laos

3 päeva dzunglis - eemal tsivilisatsioonist

Reisi planeerides olime kahevahel, kas India või Laos. Lõpuks langes valik Laose peale. Lennupiletid saime väga hea hinnaga. TLN-Bangkok-TLN 460€. Seekord otsustasime suured (Kajka 75) seljakotid koju jätta. Selle asemel võtsime 30 L seljakotid - ei pea eraldi pagasit kuskil lennujaamas pagasijärjekorras ootama jne. 

Jätka lugemist

kreeta_andrus.jpg

Üks unistustest on täitunud

Kreeta on üks vahemere saartest, kus olen alati tahtnud ära käia. Reisile mineku otsus tuli spontaanselt ja kiiresti. Tahtsime Liinaga suve natuke pikemaks venitada. Enne reisi teadsin ma Kreetast suhteliselt vähe. Üks kindel plaan oli seoses reisiga - tahtsime mõlemad väga Santorinile minna :)

Jätka lugemist

vietnam-openmarket.jpg

Esimene päris seljakotireis

Vietnami reisiplaani suurema töö tegi ära Heiti. Suures plaanis jääbki selline plaan, aga enne kui saab lõplikult lukku lüüa tuleb veel mõned siselennu piletid osta. Eks kohapeal ole näha kas peame midagi muutma või mitte. Kui üleval põhjas Hanois on ikka külm, siis põrutame kiiresti alla lõunasse tagasi...

Jätka lugemist

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.