Kui sa soovid rohkem teada, siis kirjuta mulle

Cambrils_edited.jpg

Kataloonia 2018

Artikli sisukord

Treeninglaager ratastel

Hispaanias on alati äge laagris käia, kuid võimalik, et see jäi minu viimaseks kevadlaagriks. Samas klassikud on öeldnud - "ära iial, ütle iial!". Üldjuhul toimuvad kevadlaagrid märtsis-aprillis, siis on Lõuna-Euroopas juba soe ning soojast isegi olulisem, seal on korralikud mäed. Mägede pärast just paljud kevadlaagrisse lähevadki. Seekord läksin ma Hawaii Express´i poolt korraldatud laagrisse, mis toimus Kataloonias. See ei olnud küll päris seljakotireis, aga suure seljakotiga ma sinna igatahes läksin.

Kuna olen üksjagu kevadlaagrites käinud ning neid ka ise korraldanud, siis erilist mandrossi enne laagrit ei olnud. Päev enne lendu magasin tavapäraselt, kui välja arvata varajane ärkamine (umbes kell neli öösel). Seadsin endale eesmärgiks kogu laagri programmi võtta rahulikult. Selliselt, et laagrist ei kujuneks ainult rattasõidu ürr vaid oleks ka muid tegevusi. Näiteks tahtsin ma kindlasti näha Barcelona Sagrada Familia´t ja niisama chillida. 

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.