Kui sa soovid rohkem teada, siis kirjuta mulle

myanmar

Myanmar 2019

Artikli sisukord

Tellisime takso sellise arvestusega, et 2h enne lendu oleksime lennujaamas, kuid jõudsime sinna umbes tund enne väljalendu. Tartu maanteel vahetult enne lennujaama oli toimunud avarii ning kogu liiklus lihtsalt seisis. Korraks käis nõks läbi - kas ikka jõuame õigeks ajaks lennujaama. Õnneks jõudsime, kuid juba enne passi- ja turvakontrolli suutsin ma oma pardakaardid ära kaotada :) No ei leidnud neid üles. Õnneks lahenes olukord kiiresti. Kõige tipuks jäime me kohvikus jutustama, kuniks üle lennujaama meid lennule kutsuti - polegi varem nii juhtunud.

 Myanmari TOP kohad kus käisime

Lend Moskvasse läks üllatavalt kiirelt. Moskvas tuli meil 6 tundi järgmist lendu oodata, mis oli paras väljakutse. Seremetjevo lennujaam on vist üks maailma igavamaid. Teenindajad mossis ja tossis nägudega. Söögid-joogid on seal väga kallid - toidu maitse nii ja naa jne. Ega seal midagi väga teha ka polnud. Tegime umbes poole tunniga lennujaamale tiiru peale ning ülejäänud aeg mängisime kaarte ja tiksusime niisama.

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.