Kui sa soovid rohkem teada, siis kirjuta mulle

kreeta_andrus.jpg

Kreeta 2015

Artikli sisukord

 


Kohal

Lend saarele läks kiiresti. Lennujaamast välja minnes pani pahvakas, soojamaa, õhku hinge särama. Mõnus tuttav tunne, mida ma alati soojale maale jalga tõstes ootan. Lennujaamas käis kõik kiiresti. Rahvas koguti bussi, mis sõitis läbi mitu hotelli enne, kui meie omas peatus. Bussiaknast vaadates ei tekkinud vau aefekti, et kas tõesti lõpuks ometi Kreetal. Olin sellest saarest ainult raamatutest lugenud ning mõne tuttava käest kuulnud. Loomulikult oli raamatutest loetu ja enda kujutluses välja mõeldud Kreeta hoopis teistsugune - vähemalt esialgu.


Hotell

Hotell oli pigem keskpärane ja tagasihoidlik. Aga ma pole pea kunagi majutuse osas suurt luksust taga ajanud. Plaanis oli saart avastada, mitte hotelli basseini ääres vedeleda. Tuba oli puhas ja Lõuna-Euroopale omaselt lihtne - võib olla isegi natuke kulunud, aga mitte räämas ja must. Vot söögid olid hotellis väga head. Iga õhtu oli erinev menüü. Loomulikult vahemere maadele omaselt mereandide rikas ja mis mulle eriti meeldis, toidud olid värsked ning oliivõli täpselt selline nagu peab.

Hommikusöögid küll kordusid, aga kuna valik oli mitmekesine, siis tülpimust ei tekkinud. Randa oli paar minutit jala minna. Kõik muu oli ka käe-jala-juures - autorent, restoranid jne.


Saarest

 


Söök

 


Vaatamisväärsused

 


Pildid

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.